Tatilin Keyfi Aqua Beach’te Çıkar

Şile’nin en gözde plajı olan Aqua Beach sezona hazır. İstanbul’un en güzel Beach Club’ında Gencer SAVAŞ ile HAPPY HOUR, Bayramın 2. Günü Saat 16.00
Şile’nin genç turizm işletmecilerinden Emre Budur ile turizm üzerine konuştuk, Budur, “biz hazırlıklarımızı yaptık, hareketli ve bereketli bir sezon ümit ediyoruz” dedi.
İstanbul’un yanı başında cennetten bir köşe olan Şile’nin bir o kadar da içinde saklı olan güzellikleri mevcuttur. Bizlerin amacı; bu güzellikleri ortaya çıkartıp, yerli ve yabancı turistlere tanıtabilmektir. Bugün ülkemizin bel kemiği olan sektörlerden bir tanesi de turizmdir. Her işletmecinin turizm bilinci olmalı, olmalı ki yaptığı işin ciddiyeti ile hem kendi kazanmalı, hem de kazandırmalıdır. Bizim sezonumuz kısadır. O yüzden de bizler o kısa sürede en güzel hizmeti vermeliyiz ki, yaptığımız yatırımların karşılığını alabilelim. Bilindiği üzere en büyük yatırım insana yapılan yatırımdır. Bizde bu bilinçle hareket etmeye çalışıyoruz.
Gördüğünüz üzere Aqua Beach değil Şile’nin Türkiye’nin hatta dünyanın en güzel plajları arasındadır. Bu doğal güzelliği en güzel şekilde insanlarımıza sunmakta bizim görevlerimiz arasındadır. O yüzden kıştan başlayan hazırlıklarımız aylarca sürdükten sonra haziran ayı itibarı ile hizmete girmiş bulunuyor. İnsanların burayı tercih etmelerinin tabiî ki birçok nedeni vardır ama en önemli nedenleri arasında temiz bir plaj, güzel bir kum, işletmemizin hemen her türlü ihtiyaca cevap verecek bir durumda olmasıdır. Aqua Beach’te gündüz denizin keyfini çıkaranlar gece boyunca deneyimli DJ’ lerimiz ile gece plaj partilerimiz mevcuttur. İşletmemizde; sabah başlayıp gecenin geç saatlerine kadar süren programlarla misafirlerimizin bir gününü dolu dolu geçirmelerini sağlıyoruz. Konuklarımızın taleplerini karşılayabilmek sektörümüzün esaslarındandır. Bunun yanında, hizmet anlamında ise amacımız; yerel ve bölgesel düzeyde belirleyici, yönlendirici ve doğru bir tanıtım yapmaktır. Doğal yapısı bozulmamış, uzun bir kumsalımız, yeşil ile iç içe masmavi bir denizimiz bulunmaktadır. Bunun hakkını verebilmek, konukları memnun edebilmek, güleryüzlü personel, zengin bir menü ve iyi bir sunum olmazsa olmazlarımız arasındadır.
O yüzden de diyoruz ki;
İstanbul’un en güzel Beach Club’ında Gencer SAVAŞ ile HAPPY HOUR Bayramın 2. Günü Saat 16.00’da tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Cumhuriyetin 100. Yılı Ümraniye’de Coşkuyla Kutlandı

Ümraniye Belediyesi Cumhuriyetin 100. Yılında binlerce vatandaşın katılımıyla Alemdağ caddesinde fener alayı yürüyüşü gerçekleştirdi. Başkan …

“Gazeteci Kenan Gülerci’nin İlk Kitabı ‘Irak Türkmen Siyasi Hareketi’ Yayınlandı ve Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’a Takdim Edildi”

Gazeteci Kenan Gülerci’nin “Irak Türkmen Siyasi Hareketi” adlı kitabı, Türkmenlerle ilgili önemli bir çalışma olarak …

Bakırköy Halk Eğitim Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu Türkü Tadında Konser Verdi

Türk Halk Müziği Topluluğu Bakırköy Halk Eğitim Merkezi’nde verdiği konserle izleyiciden tam not aldı. 6 …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir