Seda Sayan’dan Fusha’ya Ziyaret

Farklı ve kaliteli eğlence anlayışını Şile’ye yerleştiren Fusha, sanat dünyası tarafından da zaman zaman ziyaret ediliyor. Hemen her kesime hitap eden, gerek Restaurantı, gerek beach ve club tarzları ile farkını ortaya koyan Fusha, son olarak Sanatçı Seda Sayan tarafından ziyaret edildi.
Seda Sayan Şile hayranlığının yanı sıra Fusha’nın eşsiz manzarasına, kalitesine, yemeklerine, nezih ve şık bir mekana da hayran kaldığını belirtti. Sayan, işletmeci Emre Budur’a emeklerinden ve evsahipliğinden dolayı teşekkür ederken; “seni tebrik ediyorum, genç ve yeteneklisin. Yıllardır geldiğim Şile bu defa farklı bir konseptte karşıma çıktı. Her şey çok güzel, daha sık gelmeye çalışacağım” dedi.
Emre Budur, Seda Sayan’a kendilerini onure ettiğinden dolayı teşekkür ederken, “her zaman bekleriz, sizlerin tarafından beğenilmek bizim için gurur verici, sektörün duayenleri olarak, sizlerin görüşleri bizler için altın anahtar sayılır” dedi. Bir süre sohbet eden Sayan ve Budur, karşılıklı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Seda Sayan, Emre Budur

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Pascal Nouma North Beach’i Coşturdu

Eski futbolcu Pascal Nouma hafta sonu Şile Nort Beach’te Dj lik yaptı. Meşrutiyet altında yeni …

Amatör Seslerden Profesyonel Konser

Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti 2020 yılının ilk konserini Kültür Merkezinde  verdi. Şile Kültür Merkezi’nde düzenlenen …

Ömür Boyu Mutluluklar

Belfu ve Oğuz,  Elisa Balo Salonunda görkemli bir düğünle dünya evine girdiler. Bir süre önce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir