Basketbol, Voleybol ve Futsal Ödül Töreni Yapıldı

Şile Gençlik ve Spor Müdürlüğü 2021- 2022 öğretim dönemi Okul Spor Şenlikleri kapsamında ilk turnuvasını gerçekleştirdi.

Basketbol, voleybol ve Futsal branşlarında gerçekleşen turnuvada dereceye giren okulların kupa töreni 4 Nisan 2022 pazartesi günü Gsb İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bedrettin Naim Arslan açılış konuşmasında ” Şile gerek stadyum ve gerekse Kapalı Spor Salonundaki etkinlikler ile sezona hızlı girmiştir. Öğrenci ve öğretmenlerle, kamu kurumları ile omuz omuza çalışmamız Temmuz ayında Rafting Analig Şampiyonasının ilçemizde yapılmasını getirmiştir. Bu bağlamda Kaymakamımız, Belediye Başkanımıza ve öğrencisinden İlçe Müdürüne tüm Milli Eğitim Camiasına teşekkür ederim” dedi.

Gençleri Boş Bırakmayalım.

Törende konuşan Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya ”Katılımdan dolayı çok memnun oldum. Bu kadar genci bir arada görmek gelecek adına ümitli. Salon ve stadyum boş kalmamalı. Bu etkinlikler farklı boyutlarda tekrarlanmalıdır. ” dedi.

Törene Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya’nın  yanı sıra Belediye Bşk. Yrd. Ömer Keser, Emniyet Müdürü Hazım Gümüş, Milli Eğitim Müdürü Okan Ayhan ile dereceye giren okulların müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri de katıldı.

Tören sonunda okullara Kupa ve her katılan sporcuya madalyaları takdim edilirken, Beden Eğitimi Öğretmenlerine de Gençlik ve Spor Bakanlığının 10 ciltlik spor eğitim seti hediye edildi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Şile Yağlı Güreşleri Başlıyor

Geleneksel Şile Yağlı Güreşleri bu yıl 15. kez er meydanında başpehlivanları buluşturuyor. Türkiye’nin dört bir …

Gema Polimer ŞileYıldızspor Sezona Merhaba Dedi

Gema Polimer Şileyıldızspor sezon açılış startını 26 Temmuz Salı Günü verdi. Hazırlanan açılış programına Şile …

Şile Rafting Yapıyor

Şile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Okul Sporları kapsamında Şile Ali Osman Keçeci Sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.