Sözünü Tutmayan Kapımıza Gelmesin

Ordulular Derneği yeni yerlerine taşınmak için yakın geçmişte düzenledikleri destek yemeğinde verilen sözlerin peşine düştü.

İYİ Parti Şile İlçe Teşkilatını ziyaret eden Şile Ordulular Dernek Başkanı Zihni Toygan ve yönetimi net konuştu. Toygan yemekte verilen sözleri yerine getirmeyen siyasetçiler kapıdan içeri giremez” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç, Meclis Üyesi Hüseyin Özgür ve bazı yöneticiler tarafından karşılanan Şile Ordulular Derneği, öncelikle Şile siyaseti ve dernek çalışmaları hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. Ordulular Dernek Başkanı Zihni Toygan bir süre sonra konuyu sebebi ziyaretlerine getirdi.

Toygan geçtiğimiz aylarda Mercan Köşk Sosyal Tesislerinde verdikleri yemeği hatırlatarak, “başta Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı ve siz siyasetçiler Kent Meydanında tuttuğumuz Dernek Binasının tadilatı için söz verdiniz. İlhan Başkan sözünü tuttu ve bizlere yeri tahsis etti. Bizde bir kısmını kendi imkanlarımız ve desteklerle tadilatını yaptırdık. Şimdi verilen sözler için sizleri tek tek ziyaret ediyoruz. Sözünü tutmayan siyasetçi yarın seçim olduğunda kapımızı çalmasın, çalarsa da kapıda kalır. Bu konuda tavrımız kesin ve nettir” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç’ta “bizler yalnızca seçimle ilgili değil, söz verdiğimiz her şeyi imkanlarımız dahilinde yerine getiririz. Sizlerde buraya kadar gelip zahmet ettiniz. Nezaketinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Meclis Üyesi Hüseyin Özgür’de; “o yemekte kim ne konuştuysa yerine getirmekle yükümlüdür. Sosyal medya üzerinden de “”açılışta üzerimize düşeni yapacağız diye de yazdım. Sizlerde doğal olarak herkesin verdiği sözü havada kalmaması için hatırlatmada bulunuyorsunuz, sizde haklısınız” dedi.

Samimi ortamda geçen ziyarette yapılan karşılıklı esprilerle birlikte çaylar içildi, sohbet çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

‘Afet Farkındalık Eğitimi’ne Talep Patlaması: Deprem Sonrası Yüzde 600 Artış

Deprem Sonrası ‘Afet Farkındalık Eğitimi’nde Yüzde 600 Artış Yüzyılın felaketinin ardından Ümraniye’de Afet Farkındalık Eğitimi …

Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım’dan Vatandaşlara Kentsel Dönüşüm Çağrısı

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin, “Vatandaşlardan benim ricam lütfen mal hesabı …

ŞİLE BELEDİYESİ DEPREM ÇOCUKLARINA MORAL ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

11 ili etkileyen deprem felaketi sonrası farklı illerden Şile’ye gelen 1000’e yakın afetzedeye kucak açan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir