Erdoğan Akgül, “Ak Parti Her Zaman Sahada”

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığının başlatmış olduğu “yüzyüze100 gün” programı kapsamında, Anadolu yakası Milletvekilleri Ak Parti Şileİlçe Başkanlığının ev sahipliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.  

Program kapsamında, Milletvekilleri Mustafa Ataş, Belma Satır, Ravza Kavakçı Kan,  Müşerref Pervin Tuba Durgut,  Serkan Bayram,  Hulusi Şentürk , Fatih Süleyman Denizolgun, İl Başkan Yardımcısı Zehra Şener, İl Koordinatörü Ali Yazılı , Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Ak Parti İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, 3 kademe yönetimi ve Meclis Üyeleriyle bir araya gelindi. Aynı zamanda 2023 hedeflerine ulaşma noktasında yapacaklarının istişareleri görüşülerek teşkilat mensupları ile saha çalışmasına başlandı.

Program kapsamında Milletvekili Mustafa ATAŞ Dere Bölgesi Yeşilvadi Mahallesi, Üvezli, Kömürlük, Kervansaray, Bıçkıdere, Oruçoğlu, Ulupelit, Darlık ve Esenceli Mahallelerini ziyaret etti. Buralarda ev sohbetleri de yapılarak hemşerilerin istek ve talepleri dinlendi.

Nilletvekili Hulusi ŞENTÜRK ile STK ziyaretleri kapsamında Arıcılar Kooperatifi, ardından Şile Sanayi Sitesi esnaflarının ziyaretleri gerçekleşti. Ardındanve Üsküdar Caddesindeki esnafına selamlama yapıldı.

Milletvekili Serkan Bayram’ın STK ziyaretleri kapsamında Iğdırlılar Derneği, Sivaslılar Derneği ve Su Ürünleri Kooperatif ziyaretleri yapıldı. Ardından  balıkçı esnafıyla bir araya gelinerek, polis karakolu ziyaret edildi.

Gün boyu devam eden ziyaretlerin ardından vekiller, Ak Parti İlçe Başkanı Erdoğan Akgül,  Şile’ye ziyaretlerinden dolayı vekillere ve yöneticilere teşekkür etti ve “bizler Ak Parti ailesi olarak her zaman sahadayız “ dedi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Şile’de iş insanlarıyla buluştu

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Ekonomi İşleri Birimi’nce İstanbul’un 39 ilçesinde düzenlenmesi planlanan “Ekonomi Buluşmaları” toplantılarının 32. Şile’de gerçekleştirildi. …

Erdoğan Akgül “Vermiş olduğumuz sözlerin yüzde 85’ni yerine getirdik”

Ak Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, İlçede bulunan yerel basın ile bir araya gelip, …

Şile MHP Kadın Kolları da “Aday Belli Karar Net” Dediler

MHP Şile İlçe Başkanlığı Kadın Kolları 5 Ekim Salı günü akşam yemeğinde bir araya gelerek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir