Şile MHP Kadın Kolları da “Aday Belli Karar Net” Dediler

MHP Şile İlçe Başkanlığı Kadın Kolları 5 Ekim Salı günü akşam yemeğinde bir araya gelerek, “Aday belli karar net” mesajını verdiler.

MHP Şile İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Genel Merkezin başlattığı “Aday belli karar net” çalışmaları kapsamında Mercanköşk Sosyal Tesislerinde düzenledikleri etkinliğe MHP İl Başkanı Birol Gür, MKYK Üyesi Nur Tuğba Aktay, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İlçe Belediye meclis üyeleri ve MHP kadınlar katıldı.

İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Alkan ve Kadın Kolları Başkanı Yasemin Doygun’un açılış konuşmalarının ardından İlçe Başkanı Mustafa Pıçak; “Varlıklarıyla bizleri şereflendiren bütün kadınlarımıza minnettarız. Davetimize icabet eden sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı İlhan Ocaklı konuşmasında; “Türkiye’de devletine, milletine sahip çıkan gönül birliği yapmış Cumhur ittifakı oldukça vatan, bayrak ve ezan inmeyecektir” dedikten sonra kendilerini her platformda destekleyen ilçe başkanı Mustafa Pıçak’a teşekkür etti.

MYK Üyesi N.Tuğba Aktay ise altılı masanın görünmeyen ortaklarının olduğunu söyleyerek HDP’yi işaret etti. Yaklaşan seçim sürecinde MHP’nin düğmeye bastığının altını çizen Aktay, “Anket sonuçlarının aldatmacasına kanmayın” dedi.

İl Başkanı Birol Gür ise kalabalık bir partili kadın kitlesi görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine başladı. MHP’nin adayının ve kararının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da net olduğunu bir kere daha vurgulayan Gür, farklı bir zaferle seçimin kazanılacağını iddia etti.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Şile’de iş insanlarıyla buluştu

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Ekonomi İşleri Birimi’nce İstanbul’un 39 ilçesinde düzenlenmesi planlanan “Ekonomi Buluşmaları” toplantılarının 32. Şile’de gerçekleştirildi. …

Erdoğan Akgül, “Ak Parti Her Zaman Sahada”

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığının başlatmış olduğu “yüzyüze100 gün” programı kapsamında, Anadolu yakası Milletvekilleri Ak …

Erdoğan Akgül “Vermiş olduğumuz sözlerin yüzde 85’ni yerine getirdik”

Ak Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, İlçede bulunan yerel basın ile bir araya gelip, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir