Şile MHP Kadın Kolları da “Aday Belli Karar Net” Dediler

MHP Şile İlçe Başkanlığı Kadın Kolları 5 Ekim Salı günü akşam yemeğinde bir araya gelerek, “Aday belli karar net” mesajını verdiler.

MHP Şile İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Genel Merkezin başlattığı “Aday belli karar net” çalışmaları kapsamında Mercanköşk Sosyal Tesislerinde düzenledikleri etkinliğe MHP İl Başkanı Birol Gür, MKYK Üyesi Nur Tuğba Aktay, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İlçe Belediye meclis üyeleri ve MHP kadınlar katıldı.

İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Alkan ve Kadın Kolları Başkanı Yasemin Doygun’un açılış konuşmalarının ardından İlçe Başkanı Mustafa Pıçak; “Varlıklarıyla bizleri şereflendiren bütün kadınlarımıza minnettarız. Davetimize icabet eden sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı İlhan Ocaklı konuşmasında; “Türkiye’de devletine, milletine sahip çıkan gönül birliği yapmış Cumhur ittifakı oldukça vatan, bayrak ve ezan inmeyecektir” dedikten sonra kendilerini her platformda destekleyen ilçe başkanı Mustafa Pıçak’a teşekkür etti.

MYK Üyesi N.Tuğba Aktay ise altılı masanın görünmeyen ortaklarının olduğunu söyleyerek HDP’yi işaret etti. Yaklaşan seçim sürecinde MHP’nin düğmeye bastığının altını çizen Aktay, “Anket sonuçlarının aldatmacasına kanmayın” dedi.

İl Başkanı Birol Gür ise kalabalık bir partili kadın kitlesi görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine başladı. MHP’nin adayının ve kararının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da net olduğunu bir kere daha vurgulayan Gür, farklı bir zaferle seçimin kazanılacağını iddia etti.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

İYİ Parti Şile Seçim İrtibat Bürosunu Açtı

Seçime 20 gün kala siyasette iyice hareketlendi. Siyasi partiler tek tek seçim irtibat bürolarını açıyor. …

MHP Şile İlçe Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı

Yaklaşan Genel seçimlerle beraber partiler seçim koordinasyon merkezlerini açmaya devam ediyor. MHP Şile İlçe Başkanı …

Ak Parti Şile, Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim çalışmaları kapsamında Şile AK Parti İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir