İstanbul Barosundan Türk Halk Müziği Korosu Büyük İlgi Gördü

İstanbul Barosu Türk Halk Müziği Topluluğu şef Ahmet Tekin Kumaş yönetiminde güzel bir konserle seyircilerin karşısına çıktı. Koro ve solo performansların sergilendiği konser büyük ilgi gördü. Avukatlara ve tüm hukuk çalışanlarına kapılarının açık olduğunu belirten Ahmet Tekin Kumaş, İstanbul Barosuna,  kültürümüze sağladığı katkıdan dolayı da teşekkür etti. 20 yıldan bu yana İstanbul Barosu Türk Halk Müziği Topluluğunu yöneten Kumaş, konserlerin adli tatil bitiminde başlayacağını da duyurdu.

Şef Kumaş, “20 yıldır hukukçularımızla çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Bence her meslek grubunun müzikle ve özellikle Halk Müziği ile uğraşması hem kültürümüze hem de meslek hayatlarına önemli katkı sağlayacağına inanıyorum. Bunu en iyi başaran meslek grupları arasında Hukukçularımız ilk sıralardadır.  Bende şahsıma ve Halk Müziğine ve sanata gösterdikleri ilgiden dolayı tüm Hukuk camiamıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Konser koro ve solo türkülerle devam etti. Seyirciler gece boyunca türkü dinlemenin keyfini çıkardı. Büyük ilgi gören konser seyirci tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Şile Turizm Derneği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Şile Turizm Derneği İlçedeki gazetecileri kahvaltıda ağırlayarak, günlerini …

Ümraniye Kitap Fuarı 3. Kez Kapılarını Açıyor

Ümraniye Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Ümraniye Kitap Fuarı, cumartesi günü kapılarını kitapseverlere …

Ümraniye Belediyesi Spora Destek Olmaya Devam Ediyor

Ümraniye Belediyesi ilçede yer alan okullara beden eğitimi derslerinin daha verimli geçmesi için malzeme desteğinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir