Gazeteci Bülent Çavuş, CHP’den milletvekili aday adayı oluyor

Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı ve Cumhur Haber İnternet haber sitesinin İmtiyaz Sahibi Gazeteci Bülent Çavuş’un CHP‘den milletvekili aday adayı olacağı ortaya çıktı.

Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı ve Cumhur Haber İnternet haber sitesinin İmtiyaz Sahibi Gazeteci Bülent Çavuş ,CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Görüştü CHP’den milletvekili aday adayı olacağını duyurdu.

Gazeteci Bülent Çavuş üyesi olduğun CHP’den ne zaman aday olacaksın?” diye sorulduğunu belirten Çavuş , şunları söyledi: ”Adalet İçin Ateşli Silahlar Yasası Değişmesi için Mücadelesi Vereceğim “Yeter söz milletindir ”

Adalet İçin Ateşli Silahlar Yasası Değişmeli

Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı Gazeteci Bülent Çavuş , şu ifadeleri kullandı: ” Ben ve Ailem 2015 Yılıdan Beri Bu Ülkede Adalet Arıyoruz Bizler Oğlumuz İçin 7 Yıldır Adalet Arıyoruz ama Sesimizi Duyan Olmadı .Oğlum Vefat Ettikten Sonra Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformunu Kurdum Çünkü Bu Ülkede Bizim Gibi Evlatlarını ve yakınlarını bireysel silahlanma yüzünden kaybeden ailelerin Çok Olduğun Gördük O İnsalar yalnız değildir! .Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi yaklaşırken, milletvekili aday adayı Olmaya Karar Verdim .Sayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul’da Görüştüm “Yeter söz milletindir ” Kendisini Cumhurbaşkanı Yapmak İçin Bu Ülkede Adalet Bekliyen İnsanların Umudu Olduğunu söyledim Bu Ülkede Çocuklar Ölmemesi İçin ve Adalet İçin Ateşli Silahlar Yasası Değişmesi için Sayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Seçilmesinin Gerektiğini ve Kendileri Uygun Görüse CHP’den Aday Adayı Olacağım Belirtim .” ifadesini kullandı.

Kılıçdaroğlu‘ndan ‘Bireysel Silahlanmaya Hayır’ kampanyasına destek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sultangazi’de 2 Ağustos 2015’te arkadaşları ile yolda yürürken rastgele ateş eden bir kişinin tabancasından çıkan kurşunla yaralanan ve göğüsten aşağısı felç olan lise öğrencisi Ahmet Emre Çavuş’u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etmişti ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu,Gazeteci Bülent Çavuş tarafından  bireysel silahlanmaya karşı yürütülen kampanyaya destek vermiş ve hastane sürecinde her zaman Çavuş Ailesiyle yakından ilgilenmişti.

BÜLENT ÇAVUŞ KİM?

Türkiye’de tek olan Sivil toplum kuruluşu Bireysel Silahlanmaya Hayır Platformu Başkanı  aynı zamanda Makale Yazarı, Gazeteci Cumhur Haber Gazetesi ve  Life Dergisi İmtiyaz Sahibi.

İstanbul Şişli Gazeteciler Dernek kurucu başkanı Bülent Çavuş  

İstanbul Gazete TV ve İnternet Habercileri Derneği Üyesi

İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği (İYGAD) Üyesi

Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı (Gazi Cemevi) Yönetim Kurulu Üyesi

Gazi Mahallesi Spor Kulübü, Denetim Kurulu Üyesi

Sosyal Yaşam Dinamikleri Derneği Üyesi

Sultangazi’deki Habipler Cemevi Üyesi


hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Başkan İsmet Yıldırım Şileli Hemşehrilere Seslendi: İstanbul’u Muradına Erdirelim

Başkan İsmet Yıldırım Şileli Hemşehrilere Seslendi: İstanbul’u Muradına Erdirelim Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Şile …

İsmet Yıldırım: Sosyal Medyayı İyi Kullanmamız Gerekiyor

Başkan İsmet Yıldırım: Hizmetlerimizi sosyal medyada en iyi şekilde tanıtmamız ve anlatmamız gerekiyor‘ dedi. Ümraniye …

Ümraniye’ye 5 Yılda 271 Eser

*Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım göreve geldiği Nisan 2019’dan bu yana Ümraniye’ye 271 kalıcı eser …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir