Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Basın Mensuplarını Ağırladı ve Projeleri Tanıttı

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” ile ilgili basınla bir araya gelerek, önce günlerini kutladı, ardından Belediyenin projelerini tanıttı.

Yapılmakta ve yapılacak olan projelerle birlikte Şile’nin çehresini değiştirecek hizmetleri basına tanıtan Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “bizçalışan ve üreten bir belediyeyiz” dedi.

Hizmetlerin Vatandaşlara Duyurulmasında Basının Önemine Dikkat Çekildi

Şile’de faaliyet yürüten basın çalışanları ile Çamlık Mercan Köşk’te buluşan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile ve devam eden çalışmalarla ilgili yöneltilen soruları cevaplayıp, Şile Belediyesi’nin yürüttüğü faaliyetler, planlanan yatırımlar ve sahada devam eden çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Şile bölgesinde yayın yapan Haber Şile Gazetesi imtiyaz sahibi Nurcan Kırcalı, Şile Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Zafer Berk Ketenci, Yıldız Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Yasemin Eryıldız, Bölgenin Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Süleyman Hilmi Eren’in katılım sağladığı toplantıda Şile Belediyesi Başkan Danışmanları ve Yardımcıları da hazır bulundu.

Şile Belediye Meydan Düzenlemesi Yapılacak

Düzenlenen davette basın mensuplarına teşekkür ederek, yayın hayatlarında başarılar dileyen Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, basının ve yerel yönetimlerin işbirliğinin, hizmetlerin vatandaşlara duyurulmasındaki önemine dikkat çekti. Şile Belediye meydanında gerçekleştirilecek olan meydan düzenlemesi projesinin ilk müjdesinin verildiği toplantıda devam eden ve hayata geçirilecek olan birçok çalışmanın da teknik bilgileri ile animasyonları basın mensuplarına sunuldu. Toplantı basın mensupları için hazırlanan hediyelerin takdimi ile son buldu.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı:365 Gün, 24 Saat Görev Yapan Basın Mensuplarımızı Ağırlamaktan Onur Duydum.”Şile’de çalışmakta olan basın mensuplarını ağırlamaktan onur duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “İlçemizde görev yapan kıymetli basın mensubu arkadaşlarımızla bir araya geldik. İlçemize kazandırdığımız hizmet ve eserlerimiz üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu. Basının yerinin, kendileri için her zaman farklı olduğunu belirten Başkan İlhan Ocaklı, “Şile Belediyesi adına bizler ilçemizin her noktasına hizmetler kazandırmak için çalışırken, kıymetli basın mensubu arkadaşlarımız da bu yolda bizlere duyuru desteği veriyorlar. Bu bakımdan Şile’mizin tanıtımı için bizlere destek çıkıp, çalışmalarımızı kamuoyuna duyuruyorlar.

. Bu vesile ile başta Şile olmak üzere tüm basın camiasının geçmiş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum, emekleri için teşekkür ediyor ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Basın mensupları da  kendilerini ağırlayan Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya teşekkür etti. Görevleri gereği her zaman kendisinin fotoğraflarını çeken basın mensuplarının fotoğraflarını bu kez Belediye Başkanı İlhan Ocaklı çekerek, toplantıya amacına uygun ayrı bir anlam kattı.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Anadolu Ümraniye’de Buluştu: Binlerce Kişi Yöresel Günler Festivaline Akın Etti

Ümraniye Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ve 20 gün sürecek olan Yöresel Günler …

1987’den Sonra Bir İlk Daha 

Şile Belediyesi, altyapı faaliyetlerinde de vatandaşların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. 782 …

Yeni Tam Donanımlı Hasta Nakil Ambulansı 7/24 Görev Başında

Şile Belediyesi, sunduğu hizmet kalitesini artırabilmek için teknik donanımlı hizmet araçlarının sayısını yükseltmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir