Cahit Acar İYİ Parti 1. Bölge İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Oldu

İYİ Parti Şile İlçe Kurucularından Cahit Acar İYİ Parti İstanbul 1. Bölge Teşkilat Başkan Yardımcılığına atandı.

Konuyla ilgili İlçe binasında basına bilgi veren İlçe Başkanı Kahraman; “Parti kurucularımızdan eski Teşkilat Başkanımız Cahit Acar Başkanımız İl Başkanımız Coşkun Yıldırım’ın teveccühleri ve Şile İlçe Teşkilatımızın çabalarıyla 1. Bölge Teşkilat Başkan Yardımcılığına atanmıştır.  Şunu söylemek isterim ki İstanbulumuz 39 İlçe’nin nüfus bakımından en küçük ikinci ilçesiyiz. Fakat Şile İlçe teşkilatımız parti içinde ne kadar kuvvetli bir teşkilat olduğunun en büyük göstergelerinden biridir. İçimizden bir değerli ağabimizi, başkanımızı İl’de böyle üst düzeyde görevlendirmek ve onunda bu başarıya layık olacak şekilde ve onunda bu başarıyı hak etmesi ve buralara gelmesi bizleri mutlu etmiştir. Bunu sizlerle ve hemşerilerimizle paylaşmaktan da ayrıca mutluluk duyduk. Cahit Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Cahit Acar; “bende İYİ Parti  Şile İlçe kurucusu olarak İlçe Başkanımıza ve teşkilatımıza bana böyle bir görevi layık gördükleri için teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki bizimde süreçte katkımızla beraber faydalı olacağımı ve bu birlik ve beraberlik içinde daha da faydalı olacağımızı düşünüyorum. Bu vesile ile İlçe Başkanımız Kahraman Koç’a, İl Teşkilat Başkanımıza, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, bütün yönetimdeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizde onları mahcup etmeyecek şekilde çalışmalarımızı en iyi şekilde yerine getireceğimize inanıyorum” diyerek teşekkürlerini ifade etti.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Ak Parti İlçe Başkanından Cevap Geldi: “Ak Parti trollerle çalışmayan bir siyaset gütmektedir”

Ak Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, İlçede bulunan gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelerek Şile …

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı adayı Coşkun Yıldırım, Şile İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun ardından il başkanlığına talip olan Coşkun Yıldırım Şile …

İlhan Ocaklı İkinci  Kez ‘Yılın En Çevreci Belediye Başkanı’ Ödülünü Aldı

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD) tarafından, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir