Cahit Acar İYİ Parti 1. Bölge İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Oldu

İYİ Parti Şile İlçe Kurucularından Cahit Acar İYİ Parti İstanbul 1. Bölge Teşkilat Başkan Yardımcılığına atandı.

Konuyla ilgili İlçe binasında basına bilgi veren İlçe Başkanı Kahraman; “Parti kurucularımızdan eski Teşkilat Başkanımız Cahit Acar Başkanımız İl Başkanımız Coşkun Yıldırım’ın teveccühleri ve Şile İlçe Teşkilatımızın çabalarıyla 1. Bölge Teşkilat Başkan Yardımcılığına atanmıştır.  Şunu söylemek isterim ki İstanbulumuz 39 İlçe’nin nüfus bakımından en küçük ikinci ilçesiyiz. Fakat Şile İlçe teşkilatımız parti içinde ne kadar kuvvetli bir teşkilat olduğunun en büyük göstergelerinden biridir. İçimizden bir değerli ağabimizi, başkanımızı İl’de böyle üst düzeyde görevlendirmek ve onunda bu başarıya layık olacak şekilde ve onunda bu başarıyı hak etmesi ve buralara gelmesi bizleri mutlu etmiştir. Bunu sizlerle ve hemşerilerimizle paylaşmaktan da ayrıca mutluluk duyduk. Cahit Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Cahit Acar; “bende İYİ Parti  Şile İlçe kurucusu olarak İlçe Başkanımıza ve teşkilatımıza bana böyle bir görevi layık gördükleri için teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki bizimde süreçte katkımızla beraber faydalı olacağımı ve bu birlik ve beraberlik içinde daha da faydalı olacağımızı düşünüyorum. Bu vesile ile İlçe Başkanımız Kahraman Koç’a, İl Teşkilat Başkanımıza, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, bütün yönetimdeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizde onları mahcup etmeyecek şekilde çalışmalarımızı en iyi şekilde yerine getireceğimize inanıyorum” diyerek teşekkürlerini ifade etti.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

CHP’de Kongre Öncesi Tek Hücrelilerin Hamlesi

Siyasetin hep mi kirli yüzünü görmek zorundayız. Hizmet amaçlı gönüllülerden oluşması gereken siyasetin bu denli …

Mustafa Pıçak Yeniden Başkan!..

MHP Şile İlçe Kongresi yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Şile 13. olağan kongresi yapıldı. Tek liste halinde …

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’da

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’ın önemli kuruluşlarından olan İSBAM’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir