Güngör Terzi Çok Amaçlı Kültür Merkezi Törenle Hi̇zmete Açıldı

El Ele Yarınlar Vakfı tarafından Şile Belediyesi himayesinde Göçe Mahallesi’ne kazandırılan Şile Belediyesi Güngör Terzi Çok Amaçlı Kültür Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Düzenlen açılış törenine Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Garnizon Komutanı Mehmet Sutaşır, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Ak Parti İlçe Başkanı Erdoğan Akgül,CHP İlçe Başkanı Aras Arslan, MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak, Standart Pompa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevat Terzi, Şile İlçe Müftüsü Necmi Ünsal, Belediye Başkan Yardımcıları, kamu kurum amirleri, ilçe protokolü, gaziler, muhtarlar, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan İlhan Ocaklı; “Şile İçin Katma Değer Üretmeye Devam Ediyoruz”

Törende yaptığı konuşmada merkezin hayırlı olmasını dileyen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “El Ele Yarınlar Vakfı tarafından Göçe, Koltu’ya kazandırılan Şile Belediyesi Güngör Terzi Çok Amaçlı Kültür Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik. Bu eseri Şile’ye kazandıran El Ele Yarınlar Vakfı’na, Standart Pompa AŞ yönetimine ve Sayın Cevat Terzi’ye teşekkür ediyorum. Bölge insanımız için, yatırımcılarımızla, hayırseverlerimizle, belediyemizin tüm imkân ve olanaklarıyla, Şile için katma değer üretmeye devam ediyoruz. Bölgemize, Ağvamıza ve Şilemize bir kez daha hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Başkan İlhan Ocaklı İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Üyelerini Ağırladı

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu mensupları ile düzenlenen programda bir …

5 Yılda 271 Eser, 10’uncu Yılda 650’den Fazla Eser Hedefi

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, 5 yıllık görev sürecinde hayata geçirdiği 271 kalıcı eser ile …

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Muhtarlarla Buluştu

Şile Belediye Başkanı ve Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı, ilçede görev yapan muhtarlarla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir