Muhteşem Bir Thor: Ragnarok Fragmanı Yayınlandı!

ABD’de bu hafta sonu gerçekleştirilen San Diego Comic-Con etkinliğinin Marvel panelinde muhteşem bir Thor: Ragnarok fragmanı yayınlandı!

2014 yılında What We Do in the Shadows ile büyük ses getirdikten sonra, geçtiğimiz sene bizi Hunt for the Wilderpeople ile büyüleyen Taika Waititi‘nin yönetmenliğini üstlendiği Thor: Ragnarok‘tan muhteşem bir fragman yayınlandı. Her yıl San Diego şehrinde düzenlenen Comic-Con etkinliğinin dün gerçekleşen Marvel ayağında, oyuncuların ve yönetmen Waititi’nin katılımıyla gerçekleşen panelde muhteşem bir Thor: Ragnarok fragmanı seyircilere gösterildi ve filmi sabırsızlıkla bekleyenlerin heyecan kat sayısını fazlasıyla yükseldi!

Ölümün Kraliçesi’nin Asgard’ı İşgal Ettiğini Gördüğümüz Muhteşem Bir Thor: Ragnarok Fragmanı Yayınlandı!

Marvel Sinematik Evreni‘nin 10. yıl dönümünde vizyona girecek Avengers: Infinity War‘a yol gösterecek en önemli film olan Thor: Ragnarok‘un oyuncu kadrosu yıldızlarla dolu. Chris Hemsworth, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Karl Urban, Jeff Goldblum, Tom Hiddleston, Idris Elba, Anthony Hopkins ve Sam Neill‘in yanı sıra Benedict Cumberbatch‘in Doctor Strange olarak konuk olacağı filmin resmi sinopsisi şu şekilde;

Thor, evrenin diğer tarafında, kudretli çekici olmadan hapis kalmıştır. Güçlü yeni tehdit, acımasız Hela’nın yol açacağı kıyameti (Ragnarok), kendi dünyasının yok oluşunu ve Asgard medeniyetinin yıkılmasını önlemek için Asgard’a dönmek üzere, kendini zamana karşı yarışırken bulur. Ama önce, eski müttefiki ve Yenilmezler ekibinden arkadaşı Hulk’la kendisini karşı karşıya getiren ölümcül bir yarışmadan sağ çıkmalıdır.

Türkiye’de ABD’den 1 hafta önce 27 Ekim’de izleme şansına erişeceğimiz Thor: Ragnarok‘ten yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: internetsihirbazi.com

hakkında Fatih Bıyıklı

Ayrıca Kontrol Et

Steven Soderbergh, Yeni Filmi High Flying Bird İçin Neden Netflix’i Seçtiğini Açıkladı

Steven Soderbergh, yeni filmi High Flying Bird’ü vizyona sokmak yerine neden Netflix’te yayınladığı konusuna açıklık …

Queen, Bu Yılki Oscar Ödül Töreninde Sahne Alacak

Hikâyesi Bohemian Rhapsody filmiyle sinemaya aktarılan Queen’in üyelerinden Brian May ve Roger Taylor, American Idol’la …

Godzilla: King of the Monsters’tan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Oyuncu kadrosunda Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Sally Hawkins ve Kyle Chandler’ın yer aldığı Godzilla: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir