Unutulmaz Eserler ile Melahat Gülses Konseri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Türk Sanat Müziğinin güçlü seslerinden Melihat Gülses Şile Kültür Merkezinde güne damgasını vuran bir konser verdi.
”8 Mart Dünya Kadınlar Günü” anısına Türk Sanat Müziğinin usta ismi Melihat Gülses Şile’de sahne aldı.
Dünya Kadınlar Günü anısına düzenlenen konserde sahne alan Melihat Gülses konserine Şileliler yoğun ilgi gösterdi. Türk Sanat Müziğinin unutulmaz eserleriyle başlayan konserin finalinde Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Melihat Gülses’e çiçek takdiminde bulunarak ’’Öncelikle buradan yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım. Siz de bu güzel ve anlamlı gecede bizlerin davetini kırmayıp sahne aldığınız için ayrıca teşekkür ederim.’’ dedi.
Melihat Gülses’in daveti üzerine kızı Neva Gülses, Aysel Gürel’in yazdığı Türk Müziğinin klasikleşmiş ismi Sezen Aksu’nun bestelediği ’’Ünzile’’ şarkısıyla salonda bulunanların yüreklerine dokundu

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Ömür Boyu Mutluluklar

Belfu ve Oğuz,  Elisa Balo Salonunda görkemli bir düğünle dünya evine girdiler. Bir süre önce …

Bu İsme Dikkat!..

Spor ve sanatı bir arada yürüten Kenan DAMAR, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. …

Sakure Kumbaba’da

Rekabet değil, kalite ve müşteri memnuniyeti Kumbaba Mahallesinde 500m2 kapalı alanı olan Sakure Cafe Restaurant, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir