8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Türk Sanat Müziğinin güçlü seslerinden Melihat Gülses Şile Kültür Merkezinde güne damgasını vuran bir konser verdi.
”8 Mart Dünya Kadınlar Günü” anısına Türk Sanat Müziğinin usta ismi Melihat Gülses Şile’de sahne aldı.
Dünya Kadınlar Günü anısına düzenlenen konserde sahne alan Melihat Gülses konserine Şileliler yoğun ilgi gösterdi. Türk Sanat Müziğinin unutulmaz eserleriyle başlayan konserin finalinde Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Melihat Gülses’e çiçek takdiminde bulunarak ’’Öncelikle buradan yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım. Siz de bu güzel ve anlamlı gecede bizlerin davetini kırmayıp sahne aldığınız için ayrıca teşekkür ederim.’’ dedi.
Melihat Gülses’in daveti üzerine kızı Neva Gülses, Aysel Gürel’in yazdığı Türk Müziğinin klasikleşmiş ismi Sezen Aksu’nun bestelediği ’’Ünzile’’ şarkısıyla salonda bulunanların yüreklerine dokundu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.