Şile Şoförler Odası Başkanı Ali Aslan ve müdürü Ebru Aslan’ın biricik kızları Belfu İbiş, Oğuz Demir ile nişanlandı.7 Nisan Pazar akşamı Çekmeköy Elisa Balo Salonunda nişan töreni gerçekleşti. Yüzükleri çiçeği burnunda Şile yeni Belediye Başkanı İlhan Ocaklı taktı.

Davetlileri kapıda gelin ve damadın anne-babaları karşıladı. Davetliler salonda yerlerini alınca müstakbel gelin ve damat müzik ve konfeti eşliğinde içeri girerek ilk danslarını ettiler. Ardından Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı kapıda karşılanarak, salona giriş yaptı. Davetlilerle selamlaştıktan sonra çiftlerin yüzüklerini takarak, kurdelelerini kesti.

Nişanlı çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Gözlerini birbirinden ayırmadan dans eden çiftler, ardından oyun havası ile göbek atmaya başladı. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, hem seçimleri kazanmanın verdiği mutlulukla, hem de gençlerin mutluluğuna ortak olmak amacı ile gençlere eşlik etti. Çifte kutlama yapan İlhan Ocaklı, davetlilerinde ilgi odağı oldu.

Gençler nişanı taktıktan sonra eğlence geç saatlere kadar devam etti.

1 Yorum

  1. Çok değerli Basın Mensubu Sayın Yasemin hanım, bizleri en mutlu günümüzde yalnız bırakmayıp yanımızda olduğunuz için çok teşekkür eder meslek hayatınızda başarılar dileriz. Sevgilerimizle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.