Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti Sanat Severleri Mest Etti

Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti, Şile Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konseri ile sanatseverleri mest etti.

Başkan Ocaklı: “Musiki Cemiyetimize Yürekten Teşekkür Ediyorum.”

Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti’nin gösterdiği muhteşem performansa sahnede bizzat ortak olan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Belediyemiz Musiki Cemiyeti’nin eşsiz performansı ile sergiledikleri birbirinden güzel eserler geceye damga vurdu. Şef Gökhan Filizman, Şile Belediyesi Musiki Cemiyetimizin çok değerli üyelerine ve bizleri yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Konser sonunda sanatçılara çiçek takdim eden Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Seslendirdikleri birbirinden güzel eserler ile bizlere güzel bir akşam yaşatan değerli sanatçılarımızı tebrik ediyorum. Konserimize katılarak bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize de teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

Şileli Müzikseverler Müzik Dolu Unutulmaz Bir Akşam Yaşadı

Şile’deki her yaştan Türk Sanat Müziği sevenleri bir araya getirmek ve TSM müziğini genç kuşaklara da sevdirerek, gelecek nesillere aktarmayı hedefleyen Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti konserine, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın yanı sıra, ilçe protokolü ile davetliler ve çok sayıda sanatsever katıldı. Şile Belediyesi kurumsal yapısı altında çalışmalarını sürdüren Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti, gelenekselleşen konserlerle, Şile’de Türk Sanat Müziğinin ritmini ve keyfini yaşatarak, sürdürecek.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Karamandere Camisinin Temeli Atıldı

Karamandere Ekrem Özbilgin Camii Temel Atma Töreni Gerçekleşti Karamandere Mahallesine inşa edilecek olan projelendirilme ve …

Ümraniye’nin İlk Çocuk yun Sokağı Açıldı

Çocuk Oyun Sokağı ve Muhtarlık Binası Açıldı Ümraniye Belediyesi tarafından 2 bin 464 metrekare alan …

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Gazilerle Buluştu

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile Muharip Gaziler Derneğinde Şile Muharip Gaziler Derneği Başkanı Sayın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir