Ümraniye’de 9 Taksi Durağı Açıldı

*Taksicilerin hizmet kalitesini artıracağı, vatandaşların daha modern ve işlevsel hizmet alacağı 9 taksi durağının açılışı Başkan İsmet Yıldırım’ın katılımıyla yapıldı. Başkan Yıldırım, “Taksi duraklarımızın Ümraniye’ye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.*

Ümraniye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmet vermeye başlayan Saray, Tantavi, Kenttur, Soyak Site, Çamlık, Atakent, Can, Elmalıkent ve Hisar Taksi Durakları’nın resmi açılışı yapıldı. Taksi duraklarının toplu açılış törenine; Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye İlçe Kaymakamı Abdulaziz Aydın, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreninde çocuklara pamuk şeker ve mısır da ikram edildi.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım açılışta yaptığı konuşmada, “31 Mart’ta İnşallah İstanbul’umuzu Muradına erdireceğiz. Ümraniyeli bir kardeşiniz olarak, hizmetlerimize inşallah kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz” dedi.

Başkan Yıldırım, “Mahallenin bakkalı, manavı, pastanesi ve taksi durakları vardır. Taksici güvenilirdir. Taksicilerimize gereken değeri vermek için taksi duraklarını 2019’dan bu zamana kadar yeniledik. İnşallah 7-8 tane daha yaptıktan sonra taksi durağı sorunu ortadan kalkmış olacak. Taksi duraklarımızın Ümraniyemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Tatlısu cami imamı İbrahim Süleymanoğlu’nun duasıyla taksi duraklarının açılış kurdelesi kesildi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Karamandere Camisinin Temeli Atıldı

Karamandere Ekrem Özbilgin Camii Temel Atma Töreni Gerçekleşti Karamandere Mahallesine inşa edilecek olan projelendirilme ve …

Ümraniye’nin İlk Çocuk yun Sokağı Açıldı

Çocuk Oyun Sokağı ve Muhtarlık Binası Açıldı Ümraniye Belediyesi tarafından 2 bin 464 metrekare alan …

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Gazilerle Buluştu

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile Muharip Gaziler Derneğinde Şile Muharip Gaziler Derneği Başkanı Sayın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir