Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nde Unutulmaz Rubato Konseri!

İstanbul’un eşsiz güzelliklerini barındıran Şile ilçesi, her yıl düzenlenen Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’ne ev sahipliği yaparak sanatseverleri ve festival tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor. 34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alan ünlü müzik grubu Robato, seyircilere unutulmaz bir gece yaşattı. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nin bu yılki etkinliği, Rubato’nun unutulmaz konseriyle taçlandı.

Rubato Şilelileri Coşturdu

Festivalin renkli atmosferine yakışır şekilde, sahil kenarında konumlanan sahne, festival katılımcılarına deniz manzaralı muhteşem bir mekan sunarken, Robato’nun enerjik performansıyla birleşerek unutulmaz anlar yaşattı. Grup üyelerinin sahne enerjisi, kalabalığı adeta dans ettirirken, festival alanını bir müzik ve dans şölenine dönüştürdü. Şileliler Rubato’nun coverlarına eşlik ederken, coşkuyu doruklarda yaşadı.

Festival Coşkusu Büyüyor

Festivalin ikinci gününde dinleyicilerle buluşan Rubato konserinde sahneye çıkarak Şilelilere seslenen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Festivalimizin her günü birbirinden değerli sanatçılarımızı ve gruplarımızı ağırlıyoruz. Sizlerin coşkusunu ve mutluluğunu görmek bizim için en güzel hediye.  Sanat ve müziğin buluştuğu bu muhteşem etkinliğimize katılan sanatçılarımıza da en içten teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

????????????????????????????????????

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Başkan İlhan Ocaklı İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Üyelerini Ağırladı

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu mensupları ile düzenlenen programda bir …

5 Yılda 271 Eser, 10’uncu Yılda 650’den Fazla Eser Hedefi

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, 5 yıllık görev sürecinde hayata geçirdiği 271 kalıcı eser ile …

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Muhtarlarla Buluştu

Şile Belediye Başkanı ve Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı, ilçede görev yapan muhtarlarla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir