Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nde Unutulmaz Rubato Konseri!

İstanbul’un eşsiz güzelliklerini barındıran Şile ilçesi, her yıl düzenlenen Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’ne ev sahipliği yaparak sanatseverleri ve festival tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor. 34. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alan ünlü müzik grubu Robato, seyircilere unutulmaz bir gece yaşattı. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nin bu yılki etkinliği, Rubato’nun unutulmaz konseriyle taçlandı.

Rubato Şilelileri Coşturdu

Festivalin renkli atmosferine yakışır şekilde, sahil kenarında konumlanan sahne, festival katılımcılarına deniz manzaralı muhteşem bir mekan sunarken, Robato’nun enerjik performansıyla birleşerek unutulmaz anlar yaşattı. Grup üyelerinin sahne enerjisi, kalabalığı adeta dans ettirirken, festival alanını bir müzik ve dans şölenine dönüştürdü. Şileliler Rubato’nun coverlarına eşlik ederken, coşkuyu doruklarda yaşadı.

Festival Coşkusu Büyüyor

Festivalin ikinci gününde dinleyicilerle buluşan Rubato konserinde sahneye çıkarak Şilelilere seslenen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Festivalimizin her günü birbirinden değerli sanatçılarımızı ve gruplarımızı ağırlıyoruz. Sizlerin coşkusunu ve mutluluğunu görmek bizim için en güzel hediye.  Sanat ve müziğin buluştuğu bu muhteşem etkinliğimize katılan sanatçılarımıza da en içten teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

????????????????????????????????????

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

1987’den Sonra Bir İlk Daha 

Şile Belediyesi, altyapı faaliyetlerinde de vatandaşların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. 782 …

Yeni Tam Donanımlı Hasta Nakil Ambulansı 7/24 Görev Başında

Şile Belediyesi, sunduğu hizmet kalitesini artırabilmek için teknik donanımlı hizmet araçlarının sayısını yükseltmeye devam ediyor. …

“Söz verdiğimiz gibi! Kıvılcım Park mahallemize hayırlı olsun”

Bir süre önce Çayırlar caddesi sakinleri Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’dan mahallelerine çocuk parkı talebinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir