3. Özgür Şile’den mi Çıkacak

Son aylarda CHP’de yapılan köklü değişimlerde Özgür’ler bayrağı devir alırken, Şile’den de bir Özgür çıkar mı, diye merak ediliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun CHP’de ‘değişim hareketinde ilk olarak 38. İstanbul İl kongresinde Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik seçildi.

Ardından CHP’nin 38. Olağan Kurultayında Kemal Kılıçdaroğlu’nun yerine Özgür Özel Genel Başkan seçildi.

CHP’ de yaşanan değişimlerin yerel seçimleri de etkilemesi bekleniyor. CHP Şile İlçe Başkanlığına seçilen Aras Arslan ile yakınlığı bilinen ve seçimler öncesi birlikte yola çıkan Özgür Kabadayı’nın da Belediye Başkanlığına aday olup olmayacağı merak konusu.

 Cumhuriyet Halk Partisinde yaşanan değişikliklerle birlikte; Genel Başkanlığa Özgür Özel, İl Başkanlığına Özgür Çelik ve Şile Belediye Başkan adaylığına Özgür Kabadayı’nın gelebileceği yorumlarına neden oldu.

CHP Şile İlçe Başkanlığı adaylık konusunda ser verip sır vermezken, İlçe Başkanı Aras Arslan, “aday adayları henüz belli değil, biz İlçe Başkanlığı olarak tarafsızız. Seçim, anket ve kamuoyu yoklaması ile aday belirlenecek” dedi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Halis Kökbalık: Meclis Üyeliğini Hakkıyla Yapacağım

CHP Şile Belediyesi Meclis Üyesi A. Adayı Halis Kökbalık neden Meclis Üyesi adayı olduğu konusunda …

Başkan İsmet Yıldırım Şileli Hemşehrilere Seslendi: İstanbul’u Muradına Erdirelim

Başkan İsmet Yıldırım Şileli Hemşehrilere Seslendi: İstanbul’u Muradına Erdirelim Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Şile …

İsmet Yıldırım: Sosyal Medyayı İyi Kullanmamız Gerekiyor

Başkan İsmet Yıldırım: Hizmetlerimizi sosyal medyada en iyi şekilde tanıtmamız ve anlatmamız gerekiyor‘ dedi. Ümraniye …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir