Metin Uca Hayatını Kaybetti

Hayatını kaybeden Metin Uca sevenlerini yasa boğdu!

Tiyatrocu, yazar ve sunucu Metin Uca, 62 yaşında hayatını kaybetti. Uca’nın sanat camiasındaki dostlarını ve yıllardır ekranları başında izleyenlerini yasa boğdu.

Televizyon programcısı, sunucu ve gazeteci Metin Uca 62 yaşında hayatını kaybetti. Uca’nın vefatını, menajeri Kübra Kalem Baykara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Baykara, paylaşımında “Metin Ucamızı kaybettik. Kalbimiz acıyor” dedi. Ölüm haberi Metin Uca’nın sevenlerini yasa boğdu.

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken yaşadığı rahatsızlık sonrası trafik kazası geçiren ve şah damarlarının tıkalı olduğu ortaya çıkan Uca hayatını kaybetti.

Uca’nın vefat haberini menajeri Kübra Kalem Baykara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla verdi. Baykara paylaşımında, “Metin Ucamızı kaybettik. Kalbimiz acıyor” ifadelerini kullandı.

Metin Uca’ya Allah’tan rahmet, sevenlerine BAŞSAĞLIĞI diliyoruz

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Ümraniye’de Filistin Dayanışma Gecesi Düzenlendi

Ümraniye Belediyesi Filistinli müslümanlar için sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla dayanışma gecesi düzenledi. Gazze’deki Müslümanlara bağışlanması …

Ümraniye’de 19. Uluslararası Resim, Hikâye Ve Şiir Yarışması’nın Ödül Töreni Yapıldı

Ümraniye Belediyesi tarafından bu yıl 19.’su düzenlenen Uluslararası Resim, Hikâye ve Şiir Yarışmaları’nda Başkan İsmet …

Şile’de Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Farkındalığı

Şile Belediyesi, 18-26 Kasım Avrupa Atık Azaltım Haftası’nda bir dizi farkındalık programı ile sıfır atık …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir