Mustafa Pıçak Yeniden Başkan!..

MHP Şile İlçe Kongresi yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Şile 13. olağan kongresi yapıldı. Tek liste halinde gidilen seçimlerde mevcut Başkan Mustafa Pıçak yeniden ilçe başkanı seçildi.

10-08 Perşembe sabah 10.00 ‘da Şile Mercan Köşk Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen MHP Şile İlçe Kongresine İl Başkan Yardımcısı Meriç Küçükvar,  Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, meclis üyeleri, Muhtarlar Dernek Başkanı Timur İzmir, STK temsilcileri, Cumhur İttifakı İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından divan başkanlığı seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına İl Başkan Yardımcısı Meriç Küçükvar, yardımcıları, Alaattin Armağan, Hüseyin Bayraktar ve Eyüp Er seçildi.  Ardında Hüseyin Bayraktar MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mesajını okudu. Bahçeli;”Hepinizi en kalbi duygularımla, hürmet ve muhabbetle selamlıyorum” diye başlayan mesajında, “An itibariyle kongre salonunda hazır bulunan her dava ve yol arkadaşıma en iyi dileklerimi sunuyor, günümüzün kutlu olmasını temenni ediyorum. Aynı zamanda ilçede yaşayan tüm vatandaşlarımızı kucaklıyorum” diyerek başladığı mesajını şu cümlelerle tamamladı. .” Yolunuz ve bahtınız açık olsun, Cenab-ı Allah yar ve yardımcınız olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene.

İlçe Başkanı Mustafa Pıçak yaptığı konuşmada; MHP Şile 13. Olağan kongresinde bir dönem daha başkan olmak için aday olarak karşınıza çıktım ve delegelerimden oy istiyorum. Geçmiş dönem rahmeti rahmana kavuşmuş Mahmut Kartal başkanıma, Mahir Hançer abime, Arif Aydın abime Allah’tan rahmet diliyor, hepinize saygılar sunuyorum. Tekrar hoş geldiniz” diyerek sözlerini tamamladı.

Mustafa Pıçak’ın ardından Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’da bir konuşma yaparak yeni yönetime başarılar diledi ve “kongrenin ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Konuşmaların ardından seçime gidildi. Tek liste olan Mustafa Pıçak, yeniden MHP Şile İlçe Başkanı seçildi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

CHP’de Kongre Öncesi Tek Hücrelilerin Hamlesi

Siyasetin hep mi kirli yüzünü görmek zorundayız. Hizmet amaçlı gönüllülerden oluşması gereken siyasetin bu denli …

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’da

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’ın önemli kuruluşlarından olan İSBAM’ın …

İbrahim Çelik Adaylığını Açıkladı

3 Eylül’de yapılacak İlçe Kongresi için CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik adaylığını açıkladı. İkinci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir