Şile, Büyük Zafer’in ve kurtuluşunun 101. yılını kutluyor!

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama törenleri çelenk sunumuyla başladı.

Şile, Büyük Zafer’in ve kurtuluşunun 101. yılını kutluyor.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama törenleri Şile Belediye Meydanın da Kaymakam Mehmet Nebi Kaya, Garnizon Komutanı Albay Mehmet Sutaşır, Belediye Başkan Yardımcısı  Ömer Keser, Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Üsteğmen Ayhan Çataltaş günün anlamına uygun bir konuşma yaptı. Büyük taarruzu anlatan konuşması alkışlarla son buldu.

Şile Anadolu Lisesi öğrencilerinden Emir Berat Gürbüz “30 Ağustos” isimli şiiri okudu. Daha sonra Üsteğmen Abdullah Emre Ceylan günün anlamına uygun şiirini okudu. Şiirlerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajı okundu.

Resmi Çelenk sunumundan sonra sırasıyla siyasi partiler Ak Parti Şile İlçe Başkanlığı, CHP Şişle İlçe Başkanlığı, MHP Şile İlçe Başkanlığı, İYİ Parti İlçe Başkanlığı, STK’lar, ADD Şile Şubesi, Çevre Gönüllüleri Derneği Atatürk Anıtına çelenk sunumlarını gerçekleştirdiler.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

1987’den Sonra Bir İlk Daha 

Şile Belediyesi, altyapı faaliyetlerinde de vatandaşların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. 782 …

Yeni Tam Donanımlı Hasta Nakil Ambulansı 7/24 Görev Başında

Şile Belediyesi, sunduğu hizmet kalitesini artırabilmek için teknik donanımlı hizmet araçlarının sayısını yükseltmeye devam ediyor. …

“Söz verdiğimiz gibi! Kıvılcım Park mahallemize hayırlı olsun”

Bir süre önce Çayırlar caddesi sakinleri Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’dan mahallelerine çocuk parkı talebinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir