“Söz verdiğimiz gibi! Kıvılcım Park mahallemize hayırlı olsun”

Bir süre önce Çayırlar caddesi sakinleri Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’dan mahallelerine çocuk parkı talebinde bulunarak başkandan söz istediler. Belediye Başkanı Ocaklı kendilerine en kısa zamanda park yapılacağına dair söz verdi.

Bir süre öncesi yapımına başlanan çocuk parkı tamamlanarak 2 Eylül’de açılışı gerçekleştirilen park mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

2 Eylül Cumartei günü açılışa mahallenin yaşlısı, genci ve çocukları katıldı. Açılış Belediye Başkanı İlhan Ocaklı tarafından yapıldı. Başkan Ocaklı, “mahalleliye söz vermiştik, kendileri bizden böyle bir park talebinde bulundu. Bizde bugün onlara verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaşlılarımızı bu parkta otururken görmek, çocuklarımızı eğlenirken görmek bizleri mutlu ediyor. Bizim görevimiz belediye olarak hizmet etmek, herkesin gönlünü yapmak mümkün değil ama biz elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Bu Kıvılcım Park’ta Çayırlar caddesi mahallesine hayırlı olsun” dedi.

Başkan açılış boyunca vatandaşlarla sohbet edip, istek ve taleplerini dinledi.

Açılışa Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Başkan Yardımcısı Abdullah Güllücei Ak Parti İlçe Başkanı Erdoğan Akgül ve yöneti,cileri, Belediye personel müdürleri, muhtarlar, Gazeteciler ve mahalle sakinleri katıldı.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Ümraniye’de 9 Taksi Durağı Açıldı

*Taksicilerin hizmet kalitesini artıracağı, vatandaşların daha modern ve işlevsel hizmet alacağı 9 taksi durağının açılışı …

Karamandere Camisinin Temeli Atıldı

Karamandere Ekrem Özbilgin Camii Temel Atma Töreni Gerçekleşti Karamandere Mahallesine inşa edilecek olan projelendirilme ve …

Ümraniye’nin İlk Çocuk yun Sokağı Açıldı

Çocuk Oyun Sokağı ve Muhtarlık Binası Açıldı Ümraniye Belediyesi tarafından 2 bin 464 metrekare alan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir