Başkan Ocaklı Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Şile Belediyesi, ilçede eğitim gören öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İlçe Millî Eğitim Müdürü Okan Ayhan ile birlikte 75. Yıl Ortaokulu ve Demirtaşpaşa Anaokulu’nu ziyaret etti.

Başkan Ocaklı; “Evlatlarımızın her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz”

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, 75.Yıl Ortaokulu ve Demirtaşpaşa Anaokulu öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi. Haftanın ilk ders zilinde öğrencilerin yanında olan ve onlara başarılar dileyen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, kalem kutusu ve boya kalemi setinden oluşan hediyeleri sınıf sınıf gezerek öğrencilere bizzat kendisi armağan etti.

Eğitime verilen desteği her zaman öncelikleri arasında tuttuklarını söyleyen Başkan Ocaklı; “Haftanın ilk ders gününe, 2023 yılının da son haftasına, evlatlarımızla birlikte okulumuzun bayrak töreninde merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz. Evlatlarımıza destek olmak amacıyla her yıl olduğu gibi, bu yıl da kırtasiye setlerimizi öğrencilerimize hediye ediyoruz. Onların tebessümleri, neşeleri ve heyecanlarıyla evlatlarımızdan aldığımız güç ile bu güzel ilçeye hizmet etmek ve evlatlarımızın geleceğine katkı sağlamak için çalışmalarımızı büyük bir şevkle sürdürüyoruz.” dedi.

Öğrencilere Tam Destek

Şile Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen eğitime destek projesi kapsamında, belirli kademelerde eğitim gören öğrenciler için çeşitli içerikte hazırlanan kırtasiye ürünleri, okul ziyaretleri esnasında öğrencilere hediye ediliyor. Anaokulu ve ilkokullar için hazırlanan boya kalemi seti, ortaokullar için hazırlanan kalem kutusu seti ve liseler için hazırlanan kalem seti öğrenciler tarafından ilgi ve beğeniyle karşılanıyor.

Kırtasiye destekleri haricinde, YKS giriş ücretleri ve üniversiteyi kazanan öğrencilere verilen eğitim desteği ile Şile Belediyesi, her yaş grubundan öğrenciye destek sağlamaya devam ediyor.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Başkan İlhan Ocaklı İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Üyelerini Ağırladı

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu mensupları ile düzenlenen programda bir …

5 Yılda 271 Eser, 10’uncu Yılda 650’den Fazla Eser Hedefi

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, 5 yıllık görev sürecinde hayata geçirdiği 271 kalıcı eser ile …

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Muhtarlarla Buluştu

Şile Belediye Başkanı ve Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı, ilçede görev yapan muhtarlarla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir