Makıroğlu, İYİ Parti’den Meclis Üyesi Aday Adayı

MAKIROĞLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Makıroğlu İYİ Parti’den meclis Üyesi aday adayı oldu

MAKIROĞLU GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Makıroğlu , yeni dönem için evraklarını İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu’na teslim ederek belediye meclis üyesi aday adayı başvurusunu yaptı.

Yerel seçim aday adaylığı başvuruları sürerken partilerdeki heyecan sürüyor. İYİ Parti Üsküdar’da da aynı heyecan yaşanıyor. Uzun zamandır STK  başkanlığı  ve  siyaset yapan kentin  önde gelen İş İnsanı Burhan Makıroğlu , aday adaylığı başvurunu İYİ Parti Üsküdar  İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu ‘ na sundu.

Burhan Makıroğlu ;  İş İnsanı olarak Üsküdar’ımıza ekonomik anlamda katkı koymaya çalışıyoruz.  Bu görevimizle birlikte siyaset anlamında bir şeyler katmak istiyorum. İYİ Parti adına ilçemize sürdürülebilir projelere kavuşturmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Bunun için 2024 yerel seçimlerde Üsküdar  ilçemize hizmette ben de varım. Allah utandırmasın” ifadelerini kullandı.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Halis Kökbalık: Meclis Üyeliğini Hakkıyla Yapacağım

CHP Şile Belediyesi Meclis Üyesi A. Adayı Halis Kökbalık neden Meclis Üyesi adayı olduğu konusunda …

Başkan İsmet Yıldırım Şileli Hemşehrilere Seslendi: İstanbul’u Muradına Erdirelim

Başkan İsmet Yıldırım Şileli Hemşehrilere Seslendi: İstanbul’u Muradına Erdirelim Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Şile …

İsmet Yıldırım: Sosyal Medyayı İyi Kullanmamız Gerekiyor

Başkan İsmet Yıldırım: Hizmetlerimizi sosyal medyada en iyi şekilde tanıtmamız ve anlatmamız gerekiyor‘ dedi. Ümraniye …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir