Şahin Serder, “MHP’den Meclis Üyesi Aday Adayıyım” dedi

Yaklaşık 4 ay sonra yapılacak olan Yerel seçimlerde yönetime talip olanlar başvurularını yapmaya devam ediyor.

MHP Şile İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Serder , Belediye meclis üyesi aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

MHP Şile yönetim Kurulu üyesi ve iş insanı Şahin Serder, Şile Belediyesi Meclis Üyesi aday adaylık evraklarını MHP Şile İlçe Başkanlığına teslim etti.

2 Aralık Cumartesi günü MHP İlçe Başkanlığında yaptığı basın açıklamasıyla birlikte, Şile Belediyesi Meclis Üyesi olmak için adaylık adaylık başvurusu yapan Şahin Serder’in basın açıklaması programına eski İlçe Başkanlarından Hüseyin Bayraktar, İlçe yönetimi, partililer ve arkadaşları katıldı.

İlçe Başkanı Mustafa Pıçak, tüm davetlilere “hoş geldiniz” konuşması yaptıktan sonra yönetim kurulu arkadaşının Belediye Meclis Üyesi aday adaylık evraklarını teslim aldı. Evrakları teslim ettikten sonra bir konuşma yapan Şahin Serder, önce kendisini tanıttı ve ardından çocukluğumun geçtiği, hayatımı idame ettirdiğim İlçeme hizmet etmek için mensubu olmaktan onur duyduğum MHP’den Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldum. Şile hepimizin, bizler buranın ekmeğini yedik, suyunu içtik. Burada yaşayan herkesin Şile’ye borcu olduğuna inanıyorum. Bu İlçenin çıkarlarını korumak hepimizin görevleri arasındadır” dedi.

İlçe Başkanı Mustafa Pıçak kendisine teşekkür edip, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Halis Kökbalık: Meclis Üyeliğini Hakkıyla Yapacağım

CHP Şile Belediyesi Meclis Üyesi A. Adayı Halis Kökbalık neden Meclis Üyesi adayı olduğu konusunda …

Başkan İsmet Yıldırım Şileli Hemşehrilere Seslendi: İstanbul’u Muradına Erdirelim

Başkan İsmet Yıldırım Şileli Hemşehrilere Seslendi: İstanbul’u Muradına Erdirelim Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Şile …

İsmet Yıldırım: Sosyal Medyayı İyi Kullanmamız Gerekiyor

Başkan İsmet Yıldırım: Hizmetlerimizi sosyal medyada en iyi şekilde tanıtmamız ve anlatmamız gerekiyor‘ dedi. Ümraniye …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir