İlhan Ocaklı’nın Şile Köy Ziyaretlerinde Sıra Kalemköy’de 

Şile Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı, gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine Kalemköy programı ile devam etti. Mahalle sakinlerinin yoğun bir katılımıyla gerçekleştirilen programda, Şile Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İlhan Ocaklı yapılan çalışmalar ve 2024-2029 hedeflerine yönelik açıklamalarda bulundu.

“Bu Güzel İlçenin Güzel İnsanları için Durmadan Yorulmadan Çalışacağız.”

Ziyarette vatandaşlara seslenen Başkan İlhan Ocaklı: “Dışarıdaki soğuk havaya rağmen Kalemköy mahallemizde hemşerilerimizin enerjileri ve hoş sohbetleri içimizi ısıttı. Bu güzel ilçenin, bu güzel insanları için durmadan yorulmadan çalışacağız. Yeni dönemde her bir mahallemize Şile Belediyesinin imzasını atacağız. Çalışmalarımızın odağında her zaman insanımız olacak.” şeklinde konuştu. 

“Şile için İlhan Ocaklı İstanbul için Murat Kurum…”

Yeni dönemde de Şile’nin değerlerine sahip çıkmaya devam edileceğini ve hem merkezde hem de mahallelerinin tamamında yepyeni hizmet ve projelerin uygulamaya konulacağını söyleyen Şile Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İlhan Ocaklı: “Geride bıraktığımız 5 yıllık sürede bu güzel ilçeye birçok hizmet ve yatırım kazandırdık. Önümüzdeki dönem için de heyecanımız büyük, hedeflerimiz büyük. İnşallah İBB’de Murat Kurum Başkanımızla birlikte Şile’ye büyük eserler kazandıracağız. Şile için İlhan Ocaklı, İstanbul için Murat Kurum Kalemköy de tamam inşallah.” ifadelerini kullandı.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Ümraniye’de 9 Taksi Durağı Açıldı

*Taksicilerin hizmet kalitesini artıracağı, vatandaşların daha modern ve işlevsel hizmet alacağı 9 taksi durağının açılışı …

Karamandere Camisinin Temeli Atıldı

Karamandere Ekrem Özbilgin Camii Temel Atma Töreni Gerçekleşti Karamandere Mahallesine inşa edilecek olan projelendirilme ve …

Ümraniye’nin İlk Çocuk yun Sokağı Açıldı

Çocuk Oyun Sokağı ve Muhtarlık Binası Açıldı Ümraniye Belediyesi tarafından 2 bin 464 metrekare alan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir