Şile İYİ Parti’den Halka Davet

İYİ Parti Şile İlçe Başkanlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programı Cuma saat 18.30’da Şile Kültür Merkezinde düzenlenecektir.

İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç, yerel basına kahvaltı vererek, bilgilendirme toplantısı düzenledi.

İYİ Parti Şile İlçe binasında bir araya gelen İlçe Başkanı Kahraman Koç ve yerel basına yapacakları 18 Mart Çanakkale Şehitleri anma programı hakkında bilgi verdi.

18 Mart Cuma akşamı Şile Kültür Merkezinde yapacakları programla alakalı yerel basına bilgi veren Koç, aynı zamanda yarın sabah saatlerinde Genel Başkanımız Meral Akşener’in de katılacağı teşkilat içi bilgilendirme programını da Şile’de yapacağız. Genel Başkanımız ve Milletvekillerimizle birlikte Şile’de toplantı yapılacak ardından Genel Başkanımız Meral Akşener ve heyetiyle birlikte Pazar ziyareti gerçekleştireceğiz. Akşam Kültür Merkezinde saat 18.30’da başlayacak olan 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferimizle ilgili programımıza tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Ayrıca her Cuma Partimizde gerçekleştirdiğimiz geleneksel kurufasülye yemeğimiz de vardır. Bunun için  de arzu eden vatandaşlarımız rahatlıkla İlçe teşkilatımıza gelerek kurufasülye pilavlarını yiyebilirler. Ben şimdiden katılım sağlayacak olan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Ali Babacan Şile Teşkilatın Açılışını Yaptı ve Ziyaretlerde Bulundu

DEVA’ Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, , Teşkilat mensupları ile birlikte Şile İlçe teşkilat binasının …

Cumhuriyetimizin Karartılmasına Asla İzin Vermeyeceğiz.

CHP Kadın Kolları, Türk Medeni Kanunu’nun kabul edilmesinin 96. yıl dönümü dolayısıyla 81 il ve …

Erdoğan Akgül’den CHP’ye Yanıt: “Başkanımız Gece Gündüz Çalışıyor”

Ak parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’ya sahip çıkarak,  CHP Şile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.