Şile İYİ Parti’den Halka Davet

İYİ Parti Şile İlçe Başkanlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programı Cuma saat 18.30’da Şile Kültür Merkezinde düzenlenecektir.

İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç, yerel basına kahvaltı vererek, bilgilendirme toplantısı düzenledi.

İYİ Parti Şile İlçe binasında bir araya gelen İlçe Başkanı Kahraman Koç ve yerel basına yapacakları 18 Mart Çanakkale Şehitleri anma programı hakkında bilgi verdi.

18 Mart Cuma akşamı Şile Kültür Merkezinde yapacakları programla alakalı yerel basına bilgi veren Koç, aynı zamanda yarın sabah saatlerinde Genel Başkanımız Meral Akşener’in de katılacağı teşkilat içi bilgilendirme programını da Şile’de yapacağız. Genel Başkanımız ve Milletvekillerimizle birlikte Şile’de toplantı yapılacak ardından Genel Başkanımız Meral Akşener ve heyetiyle birlikte Pazar ziyareti gerçekleştireceğiz. Akşam Kültür Merkezinde saat 18.30’da başlayacak olan 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferimizle ilgili programımıza tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Ayrıca her Cuma Partimizde gerçekleştirdiğimiz geleneksel kurufasülye yemeğimiz de vardır. Bunun için  de arzu eden vatandaşlarımız rahatlıkla İlçe teşkilatımıza gelerek kurufasülye pilavlarını yiyebilirler. Ben şimdiden katılım sağlayacak olan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Balıkesir’de Başarılı Bir Ümraniyeli

Aslen Ümraniyeli olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Küçükkaptan, kentte yaptığı çalışmalar ile …

ÜMRANİYE’DE İYİ PARTİ’DEN İSTİFA EDEN MECLİS ÜYESİ İLE BİRLİKTE 260 KİŞİ AK PARTİ’YE KATILDI

Yerel seçimlere sayılı günler kala Ümraniye’de İYİ Partili Meclis Üyesi Murat Daşdemir, partisinden istifa ederek …

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’dan Siyasi partilere Sürpriz Ziyaret

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İlçede bulunan siyasi partileri tek tek ziyaret ederek 29 Ekim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir