Şile CHP Delege Seçimleri Devam Ediyor

CHP Şile İlçe Başkanlığı, gelecek aylarda yapılacak kongre için delege seçimlerine başladı.

Şile köylerinin bir kısmı tamamlandıktan sonra 14-15 Temmuz cumartesi ve pazar günü Çavuş, Balibey, Hacı Kasım ve Kumbaba Mahallelerinde delege seçimleri yapıldı. Temmuz ayı içinde köylere gidip seçimlerin tamamlanması bekleniyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Şile İlçe Başkanlığı’nda geçen hafta başlayan delege seçimleri sürüyor.

CHP‘nin kongre takvimi çerçevesinde, Şile ilçe delegelerinin belirlenmesi için yapılan delege seçimleri sürüyor. 30 Temmuz’a kadar tamamlanması planlanan seçimlere partililer yoğun ilgi gösteriyor. Yapılması planlanan kongrede birden fazla adayın olması delege seçimlerine ayrı heyecan katıyor.

Adayların haftalardır köyi köy gezerek üyeleri ikna çalışmaları CHP’de hareketliliğe neden oldu. Delege seçimlerinin ardından yapılması beklenen kongrede seçilecek olan İlçe Başkanıyla beraber yerel seçimlere de girilecek.

CHP Şile İlçe Başkanı İbrahim Çelik, “delege seçimleri için çalışmalar devam ediyor. Genel merkezimizin almış olduğu karar doğrultusunda yapılacak olan kongrede seçilecek olan başkana başarılar diliyoruz. Bizler CHP örgütü olarak demokrasiye inanırız. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda devam ettiririz. Delege seçimimiz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

CHP’de Kongre Öncesi Tek Hücrelilerin Hamlesi

Siyasetin hep mi kirli yüzünü görmek zorundayız. Hizmet amaçlı gönüllülerden oluşması gereken siyasetin bu denli …

Mustafa Pıçak Yeniden Başkan!..

MHP Şile İlçe Kongresi yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Şile 13. olağan kongresi yapıldı. Tek liste halinde …

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’da

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’ın önemli kuruluşlarından olan İSBAM’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir