İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız, Azerbaycan’da İncelemelerine Devam Ediyor

İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız, Azerbaycan’ın saygın kuruluşlarından olan İSBAM’ın özel davetiyle Azerbaycan’a giderek, ülkenin çeşitli bölgelerinde önemli istişarelerde bulunuyor.

İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız, Azerbaycan’ın saygın kuruluşlarından olan İSBAM’ın özel davetiyle Azerbaycan’a giderek, ülkenin çeşitli bölgelerinde önemli istişarelerde bulunuyor.

Ali Rıza Yıldız’ın İSBAM’ın davetlisi olarak gerçekleştirdiği ziyaret, Azerbaycan’ın çeşitli kentlerindeki temaslara devam ediyor. Başkan Yıldız’ın ziyaret ettiği şehirler arasında Bakü’nün yanı sıra Azerbaycan Büyük Millet Meclisi Başkanı ve Ana Muhalefet Partisi Başkanı gibi önemli isimlerin de bulunduğu Karabağ, Şuşa, Gence, Yevlah ve Nahçıvan illeri yer alıyor.

Azerbaycan’daki bu yoğun ziyaretler sırasında Ali Rıza Yıldız, il valilikleri ve büyükşehir belediye başkanları ile görüşmeler gerçekleştirerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca, Karabağ gazisi vatandaşlar ve askeri personelle de bir araya gelerek onların hikayelerini ve deneyimlerini dinledi.

Bu kapsamda, Azerbaycan’daki hassas dönemlerde yaşanan Marmaris yangınına katılan Azerbaycanlı Yangın ve Arama Kurtarma Ekibini de ziyaret etmekten geri kalmayan Ali Rıza Yıldız, dayanışma ve yardımlaşmanın önemine vurgu yaptı.

İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız’ın Azerbaycan ziyareti, Türkiye ve Azerbaycan arasındaki güçlü dostluk ve işbirliğinin bir yansıması olarak öne çıkıyor. Bu ziyaret, iki ülke arasındaki ilişkilerin daha da güçlenmesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen önemli bir adım olarak değerlendiriliyor

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Başkan İlhan Ocaklı İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Üyelerini Ağırladı

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu mensupları ile düzenlenen programda bir …

5 Yılda 271 Eser, 10’uncu Yılda 650’den Fazla Eser Hedefi

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, 5 yıllık görev sürecinde hayata geçirdiği 271 kalıcı eser ile …

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Muhtarlarla Buluştu

Şile Belediye Başkanı ve Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı, ilçede görev yapan muhtarlarla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir