Seda Sayan’dan Fusha’ya Ziyaret

Farklı ve kaliteli eğlence anlayışını Şile’ye yerleştiren Fusha, sanat dünyası tarafından da zaman zaman ziyaret ediliyor. Hemen her kesime hitap eden, gerek Restaurantı, gerek beach ve club tarzları ile farkını ortaya koyan Fusha, son olarak Sanatçı Seda Sayan tarafından ziyaret edildi.
Seda Sayan Şile hayranlığının yanı sıra Fusha’nın eşsiz manzarasına, kalitesine, yemeklerine, nezih ve şık bir mekana da hayran kaldığını belirtti. Sayan, işletmeci Emre Budur’a emeklerinden ve evsahipliğinden dolayı teşekkür ederken; “seni tebrik ediyorum, genç ve yeteneklisin. Yıllardır geldiğim Şile bu defa farklı bir konseptte karşıma çıktı. Her şey çok güzel, daha sık gelmeye çalışacağım” dedi.
Emre Budur, Seda Sayan’a kendilerini onure ettiğinden dolayı teşekkür ederken, “her zaman bekleriz, sizlerin tarafından beğenilmek bizim için gurur verici, sektörün duayenleri olarak, sizlerin görüşleri bizler için altın anahtar sayılır” dedi. Bir süre sohbet eden Sayan ve Budur, karşılıklı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Seda Sayan, Emre Budur

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Bu İsme Dikkat!..

Spor ve sanatı bir arada yürüten Kenan DAMAR, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. …

Sakure Kumbaba’da

Rekabet değil, kalite ve müşteri memnuniyeti Kumbaba Mahallesinde 500m2 kapalı alanı olan Sakure Cafe Restaurant, …

Allah Tamamına Erdirsin

Şile Şoförler Odası Başkanı Ali Aslan ve müdürü Ebru Aslan’ın biricik kızları Belfu İbiş, Oğuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir