Seda Sayan, Emre Budur

Farklı ve kaliteli eğlence anlayışını Şile’ye yerleştiren Fusha, sanat dünyası tarafından da zaman zaman ziyaret ediliyor. Hemen her kesime hitap eden, gerek Restaurantı, gerek beach ve club tarzları ile farkını ortaya koyan Fusha, son olarak Sanatçı Seda Sayan tarafından ziyaret edildi.
Seda Sayan Şile hayranlığının yanı sıra Fusha’nın eşsiz manzarasına, kalitesine, yemeklerine, nezih ve şık bir mekana da hayran kaldığını belirtti. Sayan, işletmeci Emre Budur’a emeklerinden ve evsahipliğinden dolayı teşekkür ederken; “seni tebrik ediyorum, genç ve yeteneklisin. Yıllardır geldiğim Şile bu defa farklı bir konseptte karşıma çıktı. Her şey çok güzel, daha sık gelmeye çalışacağım” dedi.
Emre Budur, Seda Sayan’a kendilerini onure ettiğinden dolayı teşekkür ederken, “her zaman bekleriz, sizlerin tarafından beğenilmek bizim için gurur verici, sektörün duayenleri olarak, sizlerin görüşleri bizler için altın anahtar sayılır” dedi. Bir süre sohbet eden Sayan ve Budur, karşılıklı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Seda Sayan, Emre Budur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.