AK Parti Şile, Basın ile Kahvaltıda Buluştu

Ak Parti Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Şile basınına kahvaltı verdi.

Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “zaman zaman bir araya geliyorduk fakat, bugün çok daha anlamlı ve farklı şekilde bir araya gelmek nasip oldu. Hepinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

’Ben değil hep beraber yapacağız’’

Belediye Başkan Adayı Ocaklı sohbet ortamında geçen programda gerçekleştirdiği konuşmasında şunları söyledi.’’Gazeteciler, haberciler için sadece bugün özel değildir,her gün özeldir.Onlar için her gün ayrı bir önem taşır.Onları meslek sevgisi yada görev aşkı bunu ortaya koyuyor.Sizler için özel olan bugünde bizde sizlerle beraber olalım istedik.Önümüzdeki süreçte sizlerle daha çok bir araya geleceğiz. 29 Aralıkta görev bize tevdi edildi ve Bismillah diyerek teşkilatımızla birlikte önümüzdeki seçim sürecinin hazırlıklarını tamamladık. İlhan Ocaklı seçim irtibat bürolarının hazırlıklarına da sona gelindi.Kısa zamanda 9 adet irtibat bürolarının faaliyetlerine başlayacağını ifade etti.Ayrıca seçim sürecinde ve seçim sonrasında çok işlerinin olacağını söyleyen Ocaklı;Gazetecilerin halkı ve vatandaşlarımızı bilgilendirme noktasında ihtiyaçlarının olduğunu,sadece seçim döneminde değil seçimden sonrada bunun devam etmesini istiyorum.Çünkü ne yapacaksak ‘’Ben değil hep beraber yapacağız’’ dedi.

Şile Ak Parti Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı kendisine adaylık tevdi edildiğinde ilk olarak Muhalefet partisi Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan aday adayı Şecaattin Güney ve İlçe Başkanı İbrahim Çelik aradılar.Eski Belediye Başkanı İhsan Çayıroğlu,eski ilçe Başkanı Sacit Terzi,ittifak ortağımız MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak ve iyi Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç aradılar ve tebrik ettiler.Hepsinden Allah razı olsun.Bizlerde programlarımız dahilinde kendilerini ziyaret edeceğiz şeklinde konuştu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günününe özel

hakkında Yıldız Haber

Ayrıca Kontrol Et

Cumhuriyetin 100. Yılı Ümraniye’de Coşkuyla Kutlandı

Ümraniye Belediyesi Cumhuriyetin 100. Yılında binlerce vatandaşın katılımıyla Alemdağ caddesinde fener alayı yürüyüşü gerçekleştirdi. Başkan …

“Gazeteci Kenan Gülerci’nin İlk Kitabı ‘Irak Türkmen Siyasi Hareketi’ Yayınlandı ve Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’a Takdim Edildi”

Gazeteci Kenan Gülerci’nin “Irak Türkmen Siyasi Hareketi” adlı kitabı, Türkmenlerle ilgili önemli bir çalışma olarak …

Bakırköy Halk Eğitim Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu Türkü Tadında Konser Verdi

Türk Halk Müziği Topluluğu Bakırköy Halk Eğitim Merkezi’nde verdiği konserle izleyiciden tam not aldı. 6 …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir