AK Parti Şile, Basın ile Kahvaltıda Buluştu

Ak Parti Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Şile basınına kahvaltı verdi.

Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “zaman zaman bir araya geliyorduk fakat, bugün çok daha anlamlı ve farklı şekilde bir araya gelmek nasip oldu. Hepinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

’Ben değil hep beraber yapacağız’’

Belediye Başkan Adayı Ocaklı sohbet ortamında geçen programda gerçekleştirdiği konuşmasında şunları söyledi.’’Gazeteciler, haberciler için sadece bugün özel değildir,her gün özeldir.Onlar için her gün ayrı bir önem taşır.Onları meslek sevgisi yada görev aşkı bunu ortaya koyuyor.Sizler için özel olan bugünde bizde sizlerle beraber olalım istedik.Önümüzdeki süreçte sizlerle daha çok bir araya geleceğiz. 29 Aralıkta görev bize tevdi edildi ve Bismillah diyerek teşkilatımızla birlikte önümüzdeki seçim sürecinin hazırlıklarını tamamladık. İlhan Ocaklı seçim irtibat bürolarının hazırlıklarına da sona gelindi.Kısa zamanda 9 adet irtibat bürolarının faaliyetlerine başlayacağını ifade etti.Ayrıca seçim sürecinde ve seçim sonrasında çok işlerinin olacağını söyleyen Ocaklı;Gazetecilerin halkı ve vatandaşlarımızı bilgilendirme noktasında ihtiyaçlarının olduğunu,sadece seçim döneminde değil seçimden sonrada bunun devam etmesini istiyorum.Çünkü ne yapacaksak ‘’Ben değil hep beraber yapacağız’’ dedi.

Şile Ak Parti Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı kendisine adaylık tevdi edildiğinde ilk olarak Muhalefet partisi Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan aday adayı Şecaattin Güney ve İlçe Başkanı İbrahim Çelik aradılar.Eski Belediye Başkanı İhsan Çayıroğlu,eski ilçe Başkanı Sacit Terzi,ittifak ortağımız MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak ve iyi Parti İlçe Başkanı Kahraman Koç aradılar ve tebrik ettiler.Hepsinden Allah razı olsun.Bizlerde programlarımız dahilinde kendilerini ziyaret edeceğiz şeklinde konuştu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günününe özel

hakkında Yıldız Haber

Ayrıca Kontrol Et

Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mehmet Özdil’le Devam

Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası yaptığı olağan kongre ile Mehmet Özdil’le devam kararı aldı. Ümraniye …

Sektöre Yeni Soluk, İddialı bir İsim, ASLAND Gayrimenkul ve Mimarlık

Profesyonel hizmet anlayışı ile Gayrimenkul sektörüne farklı bir imaj kazandırıp, hayali gerçeğe dönüştüren Asland Gayrimenkul …

Tarihi Fenerin Restorasyonu Tamamlandı Ulaştırma Bakanı Açılış Yaptı

Şile Deniz Fenerinin restorasyonu tamamlanarak törenle açıldı. 27 Ağustos 2020 yılında başlanılan restorasyon çalışmaları tamamlanarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.