Ömür Boyu Mutluluklar

Belfu ve Oğuz,  Elisa Balo Salonunda görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.


Bir süre önce aynı salonda nişanlanan Şile Şoförler Odası Başkanı Ali Aslan ve müdürü Ebru Aslan’ın biricik kızları Belfu İbiş, Oğuz Demir ile dünya evine girdi.


Demir ailesinin 21 Aralık Cumartesi akşamı Çekmeköy Elisa Balo Salonunda  yapılan  görkemli düğününe Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Ak parti İlçe Başkanı Erdoğan Akgül ve yönetimi, İYİ Parti Şile İlçe Başkanı Kahraman Koç, Belediye Meclis üyeleri Hüseyin Özgür ve MHP Belediye Meclis Üyesi Doğan Gürsoy,Şile  Esnaf Odası Başkanı İlhan Ceyhun,  Ümraniye Şoförler Odası Başkanı Nezih Mert, Rahmi Çakar ve Hüseyin Bayraktar katıldı.

Davetlileri kapıda damat ve gelinin ailesi karşıladı. Yerlerine oturan davetliler, bir süre sonra keyifli müzik eşliğinde gelin ve damadın oynayarak salona girmelerini hayranlıkla izlediler.  Görseli bol olan danslarının ardından düğün pastası kesildi.


Peri kızı gibi olan gelin Belfu, gece boyunca çevresine mutluluk gülücükleri saçtı. Çocuklarını evlendirmenin mutluluğunu yaşayan aileler arasında buruk bir anne gülümsemesi gözlerden kaçmadı.


Düğün eğlencesinin ardından gelin ve damat balayı için havaalanının yolunu tuttular.

Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz


hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Pascal Nouma North Beach’i Coşturdu

Eski futbolcu Pascal Nouma hafta sonu Şile Nort Beach’te Dj lik yaptı. Meşrutiyet altında yeni …

Amatör Seslerden Profesyonel Konser

Şile Belediyesi Musiki Cemiyeti 2020 yılının ilk konserini Kültür Merkezinde  verdi. Şile Kültür Merkezi’nde düzenlenen …

Bu İsme Dikkat!..

Spor ve sanatı bir arada yürüten Kenan DAMAR, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir