19 Ekim Muhtarlar Günü’nde, Yeni Yerinde

19 Ekim Muhtarlar Gününde Şile Belediyesi Muhtarlara yeni yer vererek, hem günlerini kutladı, hem de verdiği sözü tuttu.

Belediye Meydanında düzenlenen kutlama ve açılış törenine Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Garnizon Komutanı Hav. Albay Hazel Yılmaz, Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Jandarma Komutanı Bnb.Özgür Çakıcı, siyasi partilerin temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Bir yanımız devlet, bir yanımız millettir

Muhtarlar Dernek Başkanı Necdet Keskin yaptığı konuşmada; “Ay yıldızlı mührümüzü gururla kalbimizde taşıyoruz. Devlet ve yerel idareyle vatandaş arasında bir köprü oluşturuyoruz. Bir yanımız devlet, bir yanımız millettir. Gücünü devletten almamış bu kurum siyasallaşmamış tek çözüm merkezidir. Belediye Başkanımız İlhan Ocaklı’ya her zaman yanımızda olduğu ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” Dedi.

Hizmet kervanında hep beraber yürüyeceğiz

Belediye Başkanı İlhan Ocaklı konuşmasında muhtarlara vermiş olduğu sözü tutmanın mutluluğunu yaşadı ve şöyle devam etti.” Muhtarlarımız seçilmiş oldukları için önemli bir misyon üstlenmektedirler. Biz bu ilçeyi seçildiğimizde beraber yöneteceğiz demiştik. Muhtarlar Dernek Başknının da dediği gibi “muhtarlar devlet, yerel idare ve vatandaş arasında bir köprüdür. Bugün geçici olarak onlara yer verdik inşallah daha sonra layık oldukları bir yer yaptığımızda yine açılışını hep beraber yapacağız. Hizmet kervanında hep beraber yürüyeceğiz. Hepinizin gününü kutluyorum” dedi.

Bir hilal uğruna hareket ediyoruz

Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya’da muhtarların19 Ekim Muhtarların gününü kutladı ve “sizler bizlerin yol arkadaşısınız, sizler bizlerin çalışma arkadaşısınız, kaymakam olarak ben, belediye başkanımız ve sizler hep bir hilal uğruna hareket ediyoruz. Vatanımızı, milletimizi ve görev alanımız içerisinde bulunduğumuz mahalleyi ve ilçemizi hep daha mürebbet, daha yaşanabilir, daha huzurlu bir alan haline getirmek için birlikte mücadele ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Hacı Kasım Muhtarı Havva Tan ve Avcıkoru Muhtarı Şafak Karakeskin’e Kaymakam ve Belediye Başkanı tarafından plaket ve çiçek takdimi yapıldı.

Ardından yeni Muhtarlar Derneğinin açılış kurdelesi kesildi ve dernek merkezi gezildi.

Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Muhtarlar Derneği Makam odasında Başkana bir sürpriz yaparak bir laptop hediye etti. Muhtarlar Dernek Başkanı Necdet Keskin Belediye Başkanına bu jesti için teşekkür etti.

hakkında Yasemin Eryıldız

Ayrıca Kontrol Et

Ali Rıza Başkan 63 Gazeteciyle Balıkesir’e Çıkartma Yaptı

İstanbul Medya (İstanbul Gazete TV ve İnternet Habercileri Derneği) Başkanı Ali Rıza Yıldız, 63 gazeteciyle …

Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Mehmet Özdil’le Devam

Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası yaptığı olağan kongre ile Mehmet Özdil’le devam kararı aldı. Ümraniye …

Sektöre Yeni Soluk, İddialı bir İsim, ASLAND Gayrimenkul ve Mimarlık

Profesyonel hizmet anlayışı ile Gayrimenkul sektörüne farklı bir imaj kazandırıp, hayali gerçeğe dönüştüren Asland Gayrimenkul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.